Magdalena Gwóźdź

Wspieram przedsiębiorcze kobiety i pomagam im rozwinąć ich wyjątkowość oraz biznes. Ze mną zbudujesz skuteczny zespół, wzmocnisz swoją sprzedaż oraz unikalność na rynku.

Jestem certyfikowanym life i biznes coachem, trenerem, liderem, mówcą motywacyjnym, który na co dzień pracuje z kobietami, które budują własne biznesy.

Kim jestem?

Jestem kobietą, która skupia się na praktyce. Wyznacznikiem mojej pracy są rezultaty – moje, mojego zespołu oraz moich klientek, z którymi każdego dnia pracuję nad poprawą ich sprzedaży oraz skuteczności ich zespołów. 

Nauczyłam się, że przez odwagę i działanie jestem w stanie osiągnąć każdy rezultat, a ponieważ robię wszystko o czym mówię – do tego miejsca mogę doprowadzić także i Ciebie.

„Nie musisz być wielkim aby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielkim” - Les Brown

Sesje Coachingowe

Nie ma znaczenia kim byłaś, co robiłaś, co umiesz, a czego nie. Ważne jest to co chcesz zmienić i co chcesz osiągnąć!

Coaching Biznesowy

Podczas sesji indywidualnych skupiamy się w 100% na Tobie oraz Twoich potrzebach i celach. Możemy pracować intensywnie w zakresie pewności siebie, wyznaczania oraz osiągania celów, pracy w social mediach, efektywności, zaangażowania, motywacji oraz budowania silnego zespołu i skutecznego biznesu w network marketingu.

W związku z ogromną ilością zapytań musiałam ograniczyć dostępność bezpłatnych sesji indywidualnych, jednak ze względu na liczne prośby zainteresowanych, postanowiłam wprowadzić na pewien okres 30-minutową sesję wstępną w promocyjnej cenie.

Sesje grupowe

Sesja grupowa wyszła na prośbę liderów mlm, którzy prosili mnie o szkolenia w budowaniu skutecznie prosperującego biznesu MLM czyli marketingu sieciowym.

Sesje grupowe tworzę pod indywidualne potrzeby danego zespołu, firmy.

Podczas sesji grupowych podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym w ciągu 5 lat zbudowałam od zera silny, efektywny i mocno skupiony na celu międzynarodowy zespół generujący ponad 6 milionów złotych dochodu rocznie. Na sesji wstępnej określimy konkretny temat szkolenia.

Rozwijaj swój biznes

Zapisz się na newsletter, który inspiruje Cię do działania. Przekazuję Ci wskazówki oraz narzędzia do skutecznej pracy nad swoim biznesem oraz zespołem i sprzedażą.

Opinie zadowolonych osób

Zobacz, co mówią o mnie inni...