Hej, jestem Magda,

a to jest moja historia...

Cześć! Nazywam się Magdalena Gwóźdź!

Prywatnie żona i mama dwóch cudownych rozrabiaków. Zawodowo jestem certyfikowanym Life & Biznes Coachem, trenerem,  liderem, mówcą motywacyjnym, który na co dzień pomaga innym uwierzyć w swoje możliwości, nabyć pewność siebie. Ale również odkryć swoją wyjątkowość i  wewnętrzną siłę, która prowadzi do osiągania sukcesów.

Zacznijmy od początku...

Odkąd pamiętam zawsze pracowałam i lubiłam mieć swoje pieniądze, na które sama sobie zapracowałam. Już jako 15latka dorabiałam w firmie farmaceutycznej w weekendy aby nie prosić rodziców o pieniądze.

Gdy skończyłam szkołę średnią,  od razu po maturze zaczęłam szukać czegoś na cały etat. I padło na LIDL (bo akurat szukali pracowników), każdemu dobrze znana sieciówka.

Zatrudnili mnie, po trzech miesiącach awansowałam na stanowisko kierownicze, zostałam zmianowym i prowadziłam grupę ludzi. Wyobraźcie sobie młoda 20latka ma przewodzić osobom podobnym wiekowo do moich rodziców. Było ciekawie, nie zawsze łatwo, ale dało mi to nie złą szkołę życia i wiele nauczyło.

Wszystko pięknie lubiłam nawet swoją pracę ale przyszedł moment, że zaszłam w ciążę. W 2010 roku urodziłam swojego pierwszego syna i niestety nie przedłużono mi umowy.

Więc kolejne prace były bardziej dorywcze, ze względu na ograniczony czas i wychowywanie małego brzdąca, który jak się okazało był alergikiem w bardzo wysokim stopniu. Wiec wizyty u lekarzy, szpitale były dość częste.

Pracowałam jako kasjerka na kasach, ale miałam też incydent i prawie rok osiedliłam się w sklepie zoologicznym. Kolejna przygoda, bo doświadczenia nie miałam wcale ale bardzo lubiłam to miejsce, sporo się dowiedziałam o domowych pupilach.

Po pół roku nadarzyła się okazja na większy zarobek na cały etat i otrzymałam cynk, że  potrzebują pracownika do pobliskiej Biedronki, postanowiłam pójść na rozmowę kwalifikacyjną – przyjęli mnie.

Po roku pracy – ponownie awansowałam na stanowisko kierownicze. Już wtedy inni dostrzegali we mnie to, z czym czego ja osobiście nie dopuszczałam do siebie długo – przywództwo już wtedy było czymś co sprawiało mi ogromną frajdę, a myślenie strategiczne mi w tym pomagało.

Zmiany?

Rok 2015 był kolejnym kamieniem milowym w moim życiu. Postanowiliśmy wraz z mężem zaryzykować wszystko i wyjechać za granicę. Życie od wypłaty do wypłaty nie dawało nam nawet możliwości odłożenia pieniędzy na nasze wymarzone wakacje. Decyzja była szybka, ale konkretna. Bilet w jedną stronę. I wtedy zaczęło się dopiero prawdziwe życie.

Gdy myślisz, że nic cię nie zdziwi to właśnie tam okazuje się, że się myliłeś 🙂

Przylatując do Anglii zderzyłam się z totalną rzeczywistością. W moich myślach wszystko było prostsze, ale w rzeczywistości lekko nie było.  

Przylatując bez języka, mając u boku tylko męża i syna, nie było łatwo. Ale jeśli chcieliśmy żyć lepiej liczyliśmy się z tymczasowym poświęceniem.  Aby robić cokolwiek i nie siedzieć bezczynnie gdy mąż był w pracy – ogłaszałam się i pilnowałam dzieci osób, które pracując nie miały co z nimi zrobić. W między czasie sprzedawałam perfumy i kosmetyki jednej z firm marketingowych, nie były to duże pieniądze ale miałam zajęcie 😁.

2016roku urodziłam mojego drugiego synka. I wtedy zaczęłam bardziej odczuwać brak najbliższej rodziny. Kiedy mój mąż pracował, ja całymi dniami byłam w domu z dziećmi. Więc moje życie przez pewien okres to były tylko pieluchy, gotowanie, pranie, bieganie ze starszym synem do szkoły i tak każdego dnia. To był trudny czas w moim życiu. To właśnie tutaj musiałam znaleźć na siebie kreatywny sposób aby nie utonąć w poczuciu zagubienia, tęsknoty za krajem i tym co znane. I tak odnalazłam się w network marketingu w branży, która nakierowała mnie na rozwój osobisty, który odmienił wszystko. I tak zaczęła się moja przygoda z rozwojem osobistym, z budowaniem swojej pewności siebie i odkrywaniem talentów, które dziś cały czas mnie samą zaskakują.

Przełom!

Po 8 miesiącach współpracy z firmą, osiągnęłam coś o czym wielu marzy, awans na status, który na tamten moment osiągnęły tylko cztery osoby w Europie. To był totalny szok, zaskoczenie. Ale dzięki temu dziś wiem, że dosłownie każdy kto podejmie decyzje, że chce i jest gotowy na wysiłek, może zmienić w swoim życiu wiele.

Mimo, że doświadczenia nie miałam,  ale jak zauważyliście w żadnej pracy wcześniej nie miałam 😜 mimo to osiągnęłam sukces na skalę Europejską.  Zbudowałam biznes, który odmienił w naszym życiu wszystko. Pozbyłam się zaległych zobowiązań, które spędzały nam sen z powiek. Nie pracujemy z mężem na etacie, cieszymy się wolnością czasową i finansową.

W 2020 roku kupiliśmy nasz wymarzony dom w pięknej zielonej okolicy, na małej w wsi w Anglii. Dom – własne miejsce na ziemi. Miejsce o którym kiedyś bałam się marzyć, bo nie wierzyłam, że mogę czegoś takiego dokonać. Dziś jesteśmy wdzięczni i cieszymy się każdym dniem, bo wypracowaliśmy sobie ten przywilej wyboru, w jaki sposób będziemy spędzać czas.

W 2021 roku nadarzyła się okazja by skończyć szkołę coachingową. Nie szukałam tego wcześniej ale byłam w tym naprawdę dobra. Pomagając innym osiągać sukcesy i zmieniać nastawienie do życia – robiłam to mimo wszystko. Więc postanowiłam, że zrobię certyfikat, który pomoże mi w dalszej drodze. Certyfikat Coacha już mam ale nie zatrzymałam się i idę dalej. Obecnie kontynuuje moją naukę by otrzymać miano Master Biznes Coach, rozwijam się i jak widzicie na tej stronie szkolę,  uczę i pomagam kolejnym osobom, które potrzebują się rozwijać,  stawać się pewniejszym siebie.

Jedna decyzja zmieniła wszystko!

Zgadza się, dzięki tej jednej decyzji odzyskałam siebie, prawdziwą Magdę, która zawsze w sobie miała siłę by pomagać innym rozwijać się i motywować do zmian. I mimo, że w życiu nie było mi łatwo  (może kiedyś napisze szczegółową książkę) to wiem, że liczy się tu i teraz. Nie ważne co było, tego nie zmienię, ale mogę zmienić to, co chce osiągnąć, to co chce zrobić i to kim chce się stać.

Ty też możesz stać się kim tylko zechcesz tylko podejmij decyzje, że nie będziesz patrzał wstecz w drodze na szczyt.

Ściskam Cię mocno i życzę dużo siły by odnaleźć swoje prawdziwe Ja 🥰

Magdalena

Dziewczyno!

Chcesz się motywować każdego dnia?

Zebrałam w jednym miejscu motywujące cytaty, inspirujące historie oraz dające kopa filmy, które pomagały mi w ciężkich momentach. Wierzę, że Tobie też pomogą – odbierz bezpłatny dostęp klikając przycisk!