ZNAJDŹ W SOBIE SIŁĘ DO DZIAŁANIA

Kobieto! Odzyskaj więcej energii i motywacji do działania!

Uwolnij się od poczucia beznadziejności i zacznij wpływać na to jak potoczy się Twoje życie. 

Czego możesz się spodziewać
po kursie "PozyTYwna 2.0"?

Przez ostatnie kilka miesięcy udało mi się stworzyć jedyny w swoim rodzaju kurs online, dzięki któremu:

To nie będzie teoria! To będzie praktyka, którą przepracowałam na sobie przez ostatnie lata. Wiedza, która pomogła mi wyjść z totalnej beznadziejności do życia, na które wpływam JA, a nie ono na mnie. Wiedza, którą sama przepracowałam, doświadczyłam i wiem, że i Ty również możesz lepiej, bardziej, mocniej…. jeśli jest to spójne z Tobą.

Kurs PozyTYwna 2.0 to unikalne połączenie teorii oraz praktyki

Dzięki niemu nie tylko poznasz skuteczne techniki motywacyjne, ale także nauczysz się stosować je w codziennym życiu!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeżeli:

To czego Cię tu nauczę nie będzie łatwe, ale nic co łatwe nie jest warte zaangażowania. Tylko gdy coś sprawia nam trudność oznacza, że uczymy się czegoś nowego, czegoś co nas rozwija….

Więc jeśli nie masz zamiaru dać sobie czasu na rozwój i naukę pozytywnego nastawienia do życia, to proszę…

NIE KUPUJ TEGO KURSU!!

Pozytywnego nastawienia nauczyłam się przez ostatnie lata i wciąż udoskonalam tą sztukę w sobie. Niestety przebodźcowany świat ciągłych nowości technologicznych cały czas wpływa na nas i daje nam dostęp w kilka sekund do wielu informacji często takich, które nie koniecznie chcemy usłyszeć. Dlatego tak ważne jest to, aby nauczyć się odpowiednio reagować i wpływać na swoje samopoczucie. A tylko my możemy to zrobić poprzez wybór skupienia na odpowiednich stronach życia.

Tego Ci życzę Cudowna Istoto abyś już dziś zaczęła wpływać na to jak każdego dnia się czujesz, mimo mało sprzyjających warunków jakie nas otaczają

"Bo życie jest dla mnie, a nie ja dla życia"

Osiągaj swoje cele szybciej i efektywniej!

Naucz się radzić sobie z trudnościami i przeszkodami, które stoją na drodze do sukcesu.

Kurs „PozyTYwna 2.0” dał mi wiele wartości. Kurs ten w bardzo przystępny sposób uświadamia, dlaczego spotykają nas w życiu pewne sytuacje. Daje szereg wskazówek, jak zacząć pracę nad sobą i swoimi przekonaniami, aby zmienić swoje życie na lepsze. Wyjaśnia wszystkie procesy, dzięki czemu w zrozumiały sposób klaruje, co należy zmienić w sposobie postępowania, aby żyło nam się lepiej.

Dołączony zeszyt ćwiczeń to bardzo intensywna praca nad sobą. Ćwiczenia są skonstruowane w przemyślany sposób, dzięki czemu krok po kroku, dowiadujemy się wiele o sobie, ucząc się jak postępując konsekwentnie i systematycznie, możemy zacząć żyć w pozytywny sposób, dając sobie szansę na lepsze życie.

Jest to kurs dla osób w każdym wieku, który przynosi wiele korzyści. To bardzo wartościowa inwestycja w siebie.

Ewa Zielińska
Anglistka, certyfikowana aromaterapeutka

Jeżeli przerobiłaś 100 kursów i wysłuchałaś 1000 motywacyjnych filmików i dalej nic się nie ruszyło, to  proponuję przerobić kurs Magdy. Tłumaczy ona wszystko tak obrazowo, ze po tym kursie musi kliknąć! 

Nawet mi, dość zaawansowanej osobie w rozwoju osobistym, przypomniała, ze mam robić swoje i nie oglądać się na boki!

Pamiętaj, nigdy nie wiesz czyje słowa zarezonują z Tobą, więc możesz tylko zyskać, szczególnie, ze cena za tak skondensowaną wiedzę jest symboliczna!

Marzena Christoforou
Certyfikowany Coach, szkoleniowiec, konsultat. Po godzinach – mama

Powiem szczerze , że kurs ,,PozyTywna 2:0″ słuchałam z ciekawością. Znam Magdę od ponad pięciu lat i jestem pewna podziwu dla jej rozwoju. Widziałam jak stawiała pierwsze kroki w rozwoju osobistym a teraz daje ogromną wartość, aby pomagać również w tej drodze innym.

Kurs jak najbardziej polecam szczególnie osobom, które zastanawiają się od czego zacząć swoje zmiany oraz proces pracy nad sobą. 

Poparte konkretnymi przykładami, bardzo jasno wytłumaczone zagadnienia, czytelny przekaz. Nie będę zdradzała szczegółów po prostu po niego sięgnij, warto!

Agnieszka Dambska Wardęga
Certyfikowany Coach Rozwoju Osobistego, Przedsiębiorca

Miałam okazję uczestniczyć w wielu szkoleniach Magdaleny Gwóźdź i wiem jak ogromną moc dają. Przede wszystkim zmienia się sposób postrzegania wielu aspektów w życiu, a tak duża motywacja i inspiracja do działania, jaką daje Magda sprawia, że odtąd rzeczy niemożliwe stają się po prostu osiągalne do zrobienia, wręcz wykonane. 

Kurs Pozytywna 2.0 jest świetny, daje widoczne rezultaty, a myślę, że o to każdemu z nas chodzi. Przerabiałam bardzo dużo różnych kursów (u innych osób), jednak zawsze brakowało mi tego „czegoś” a tutaj jestem mile zaskoczona. Kurs ułożony jest w taki sposób aby od razu wykorzystać zdobytą wiedzę, dzięki ćwiczeniom i płynnym przechodzeniu z jednego zagadnienia do kolejnego. 

Dodatkowo kursy Magdy sprawiają, że rośnie w nas pewność siebie oraz wiara we własne możliwości. Zmienia się wszystko w naszym życiu bo my się zmieniamy. Gorąco polecam szkolenia jak i kursy Magdy bo wiem, że warto, jeśli chcesz mieć widoczne rezultaty i rzeczywiście zacząć zmiany w swoim życiu.

Sandra Narloch
Księgowa

Magda przyciągnęła mnie do siebie swoim entuzjazmem i optymizmem oraz wewnętrzną siłą. Z wielką radością rozpoczęłam pracę z kursem „PozyTYwna”. Podczas pracy z kursem było wiele momentów, kiedy zatrzymywałam się i zaglądałam do swojego wnętrza w poszukiwaniu odpowiedzi. 

Kurs wzmocnił moją wiarę w to, że zrealizuję swoje marzenia, zajrzałam też w te obszary, gdzie usprawiedliwiałam to, że stoję w miejscu i nie realizuję siebie. Magda pokazała mi, że wszystko jest w moich rękach i to, że tylko ja mogę zmienić obecny stan rzeczy. 

Jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu – gorąco Ci polecam kurs „PozyTYwna”.

Justyna Czekaj
Inspiratorka, autorka projektu „Wilczycą Być”

Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Magdalena Gwóźdź.

Jestem certyfikowanym life oraz biznes coachem, trenerem, mówcą motywacyjnym, który na co dzień pomaga innym uwierzyć w swoje możliwości, nabyć pewność siebie, ale również odkryć swoją wyjątkowość i wewnętrzną siłę, która prowadzi do osiągania sukcesów.

Poznaj Program Kursu:

Lekcja 1

Czym dla Ciebie jest sukces?

Czas trwania: 19:53

Lekcja 2

Myśli, emocje, działania

Czas trwania: 09:46

Lekcja 3

Weź w 100% odpowiedzialność za swoje wyniki

Czas trwania: 34:16

Lekcja 4

Odzyskaj swoje pragnienia

Czas trwania: 12:20

Lekcja 5

Zbuduj pewność siebie i pokonaj strach

Czas trwania: 48:02

Lekcja 6

Wpadnij w nałóg działania

Czas trwania: 20:04

Lekcja 7

Wyznaczaj sobie cele, aby się rozwijać

Czas trwania: 17:03

Kupując kurs "PozyTYwna 2.0" otrzymasz:

Podejmij działanie i zdobądź to szkolenie już DZISIAJ!

257zł

97zł

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.
×
×

Koszyk